Strona Główna
Double click to editRoyal Palace jest wyłącznym dystrybutorem amerykańskiej firmy White River Hardwoods-Woodworks, Inc., będącej światowym liderem w segmencie drewnianych listew ozdobnych i aplikacji meblowych. Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Europie posiada tak bogatą ofertę ponad 400 profili drewnianych listew ozdobnych pozwalających na luksusowe wykończenie wnętrz w każdym stylu, a także ponad 100 wzorów ręcznie zdobionych drewnianych aplikacji, dzięki którym nawet bardzo proste meble można zamienić w prawdziwe, unikalne dzieło sztuki. Ekskluzywność wykonania, jakość wykorzystanych materiałów i bogate wzornictwo stanowią o unikalności naszej oferty.

Popularne na polskim rynku sztukaterie z poliuretanu, są jedynie niższej jakości substytutem sztukaterii drewnianych, co sprawia, że nie znajdują one równie szerokiego zastosowania, co produkty drewniane oferowane przez Royal Palace. Powstające z dnia na dzień coraz to nowsze technologie produkcji materiałów do wykańczania wnętrz zmierzają do zastąpienia drewna sztucznymi materiałami. Jednak drewna nie da się zastąpić żadnym innym materiałem, ponieważ tworzy ono wyjątkowy i niepowtarzalny klimat i ciepło, które nadaje każdemu wnętrzu.

Pragniemy, aby Państwa dom współgrał z osobowością i indywidualnym gustem właścicieli, a urządzanie jego było realizacją, nawet najbardziej

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanychwyrafinowanych
marzeń.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych

Z wyrazami szacunku
Royal Palace